MENU
Заказать консультацию
Мы не используем ваши данные без разрешения и соблюдаем Политику конфиденциальности
Блог IGTours

Сувенірної справи майстер

Я давно не приводжу  як сувеніри та дрібні подарунків своїм численним родичам і друзям магнітики.
Замість пам'ятних магнітів 👉з різних країн я стала привозити спеції. Не новина, що саме спеції "роблять" кухню! Продукти для приготування # ⭐️ страв в різних країнах приблизно однакові, але з різними спеціями одне і те ж блюдо "звучить" по-різному!

Ось для того, щоб легко і приємно дати можливість дорогим серцю людям спробувати нову країну на смак, я і вивела формулу ідеального сувеніра. ❗️Ви можете сказати, що зараз на полицях наших місцевих магазинів величезний вибір спецій і немає сенсу везти їх з-за кордону 🍱 - погоджуся, але тільки частково. Та й справа адже саме в приємних дрібницях, з яких, власне, і складається наше життя))) 🌞;
Отже: що звідки веземо? З Угорщини, звичайно, паприку. З Греції, Кіпру, Італії - маса # nbsp; готового різнотрав'я в різнокаліберних розфасовках (вибирайте вже по принципу ціна-якість, благо, вибір величезний і усе смачне!) Основна добавка до болгарських салатів 🥗 - це шарена сол (строката сіль - суміш дрібної солі і спецій, в яких явно відчувається червоний мелений перець і чебрець). Смак на любителя, звичайно, але мені сподобався. З Таїланду привозила сухий лемонграсс - додаємо його в томатний суп - мммм - смакота! нагадую, на любителя))

Можна запам'ятовувати назви перед поїздкою або придбати спеції на місці і вже в комплекті 🤙- це Ваш вибір, але подарунок виходить славний. Перевірено!)