click >>
Зв'яжіться з нами
WhatsApp Viber Mail Phone

Гірськолижні тури

«Краще гір можуть бути тільки гори»
Володимир Висоцький.

Можна тільки додати, що гірськолижні курорти - це місця СИЛИ - сили Духа і сили ВОЛІ! Заряджаємося!

Гірськолижні тури 2021-2022 на Новий рік - можливість яскраво зустріти зимові свята в горах з сім'єю або друзями.

Ми підберемо Вам кращий тур!
Дзвоніть прямо зараз
😀
+380 67 632 8202


АНДОРА
Грандваліра
Андора
Князівство Андорра / The Principality of Andorra - карликова держава зі столицею Андорра-ла-Велья / Andorra la Vella в східних Піренеях між Іспанією і Францією. Площа князівства Андорра становить 468 км². В Андоррі офіційна мова - каталанська, але жителі також володіють французькою та іспанською, а на гірськолижних курортах ви можете спілкуватися англійською мовою.
На багатьох гірськолижних курортах Андорри працюють російськомовні представники міжнародних туристичних операторів, а також інструктори, що володіють російською мовою.
Андорра Ski - королева зимових видів спорту. Андорра після Швейцарії є найбільш високогірної країною в Європі. Гірська вершина Кома-Педроса / Coma Pedrosa вважається найвищою точкою князівства Андорри. Висота Кома-Педроса - 2942 ° м. Гора знаходиться в андоррських Піренеях в області Ла-Массана в північно-західній частині країни.
Князівство поділено на дві частини: Грандваліра / Grandvalira і Валлнорд / Vallnord. Грандваліра об'єднує гірськолижні станції Пас де ла Каса / Pas de la Casa-Грау Пик / Grau Roig і Сольдеу / Soldeu-Ель Тартер / El Tarter

Валлнорд
Андора
Князівство Андорра / The Principality of Andorra - карликова держава зі столицею Андорра-ла-Велья / Andorra la Vella в східних Піренеях між Іспанією і Францією. Площа князівства Андорра становить 468 км². В Андоррі офіційна мова - каталанська, але жителі також володіють французькою та іспанською, а на гірськолижних курортах ви можете спілкуватися англійською мовою.
На багатьох гірськолижних курортах Андорри працюють російськомовні представники міжнародних туристичних операторів, а також інструктори, що володіють російською мовою.

Андорра Ski - королева зимових видів спорту. Андорра після Швейцарії є найбільш високогірної країною в Європі. Гірська вершина Кома-Педроса / Coma Pedrosa вважається найвищою точкою князівства Андорри. Висота Кома-Педроса - 2942 ° м. Гора знаходиться в андоррських Піренеях в області Ла-Массана в північно-західній частині країни.

Князівство поділено на дві частини: Грандваліра / Grandvalira і Валлнорд / Vallnord. Валлнорд об'єднує гірськолижні станції – Пал/ Pal-Аринсал/ Arinsal и Ордино/ Ordino-Аркалис/ Arcalis.

АВСТРІЯ
Тіроль
Австрія
Основна територія Тіролю розташована в Австрії, на вузькій смузі альпійського гірського хребта, яка межує з Німеччиною і Швейцарією. Невелика його частина кутом вклинюється в землі, що входять до складу Італії, і називається Південний Тироль. Тіроль - мальовничий австрійський курорт з сучасними трасами завдовжки до 440 км на висоті 620-3210 м.
Є в цьому районі і льодовики Хинтертукс і Штубай, з можливістю цілорічного катання на лижах, і село Альпбах, і стильні Обергургль, Kютай, Ішгль, і елегантний Інсбрук, і ряд інших гірськолижних центрів. Тіроль - це не тільки катання на лижах, сноубордах і божевільні санні траси. Тут можна змішати свій власний незабутній коктейль задоволень: спорт, природа, ресторани світового класу, сільські гірські хатини, СПА, а головне - багатство традицій Тіролю.
Тіроль знаходиться в зоні впливу альпійського клімату: зима тут на радість лижникам довга і сніжна, з легким морозцем. Середня температура - близько 4 градусів нижче нуля. Влітку зазвичай трохи більше +20 ° С, але потрібно бути готовим до того, що в цей час м'яка тепла погода може змінитися спекою або несподіваною грозою з подальшою різкою зміною температурних показників. Восени погода тепла і стабільна. Гори в цей період вражають особливою красою, набуваючи різнобарвне оздоблення. Ліси пофарбовані в темно-червоні кольори, долини з численними виноградниками - в жовті і помаранчеві, а гірські вершини подекуди вже покриті снігом.
При виборі місця для сімейного відпочинку зазвичай враховуються: наявність знижок для дітей та підлітків; сімейні апрески заходи, такі як катання на санях, боулінг, плавання та ін.; можливість вибору розміщення, яке максимально підійде під сімейні потреби і бюджет, наприклад, апартаменти з самообслуговуванням, щоб знизити витрати на харчування. За всіма цими показниками для сімейного відпочинку в Тіролі кращі: Серфаус, Зеефельд, Кіцбюель.

Долина Ціллерталь - гірськолижний курорт, що включає близько 650 км трас і близько 150 підйомників. Тут самий м'який клімат в Західному Тіролі.
Майрхофен - самий молодіжний курорт. Тут зосереджені три основні зони катання долини. Гірськолижників сюди приваблює самий крутий спуск в Австрії і найдовша підвісна канатна дорога.
Відстань від Майрхофена до Зальцбурга 170 км, до Мюнхена 195 км, до Інсбрука 85 км, до Відня 470 км.

Цель ам Зее
Австрія
Гірськолижний курорт Цель ам Зее знаходиться в Зальцбургской області Пінцгау і все разом становить знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). Курорт є популярним місцем відпочинку величезної кількості шанувальників як високогірних пейзажів і спусків, так і альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік.

Регіон пропонує те, що є найважливішим для будь-якого гірськолижника - гарантію снігового покриву.
Зимовий курорт Целль ам Зее розташований на березі Целлерского озера біля підніжжя гірського масиву Шмітенхое. Збереглася щільна, середньовічна забудова з чарівними вузькими вуличками. Діє старовинна вузькоколійна залізниця в верхів'я річки Зальцах до найбільшим в Європі (390 м каскад) Кріммльскім водоспадів. Для зручності туристів в центрі курорту створена пішохідна зона, а майже 6-кілометровий тунель вивів транзитне автомобільний рух за межі.

Під час гірськолижного відпочинку в Цель ам Зее туристи по достоїнству оцінюють найширшу в Австрії зону катання, прекрасно підготовлену і розгалужену мережу трас, а ввечері занурюються в затишну і святкову атмосферу, самобутність і чарівність курорту.
А вдале «розведення» територій катання для новачків, любителів і експертів зробили гірськолижні тури в Цель ам Зее найпопулярнішими в Європі. Багато трас обладнані так, що спуск стає не просто складним, а й цікавим: круті переходи, різкі перепади і м'які виїзди з чудовим видом на долини.
Досвідчені лижники можуть піднятися на льодовик Капрун (3029 м), де багато складних і цікавих трас. Капрун з'єднаний з Цель-ам-Зеє єдиним абонементом. Від Цель-ам-Зеє підйомник-кабіна доставить вас до станції Mittel (Міттель), звідки, змінивши два крісельних підйомника, ви доберетеся до вершини Schmittenhohe (Шмиттенхое, 2000 м). З цієї вершини траси чотирма променями спускаються в долину. Найпівденніший «промінь» веде до містечка Шутдорф, центральний - до Цель-ам-Зеє, два північних променя сходяться у Шміттенталя. Спустившись до Шуттдорфу і Шміттенталю, до Цель-ам-Зеє можна доїхати на постійно курсують автобусах. За «променям» радимо спуститися лижникам вже мають певний досвід.

Для початківців підійдуть неширокі схили в районі Шутдорф. Там нескладне катання і хороший сніг.
Висота курорту: 760-2000м
Траси:
- Сині - 60 км.
- Червоні - 117 км.
- Чорні - 24 км.
Зона катання: 757 м - 2000 м
Рівнинна лижня: 32 км трас для бігових лиж.

Інсбрук /Іглс
Австрія
Гірськолижний курорт Інсбрук - центр зимового спорту і відпочинку, де чудово поєднуються красу висококласного лижного курорту і вишуканість одного з найбільш приголомшливих міст світу. Навколо міста розташовано сім найвідоміших районів катання на лижах і сноуборді, включаючи льодовик Штубай, де все передбачено для занять гірськолижним спортом і зимового відпочинку.

Гірськолижний курорт Іглс розташувався на відстані 7 км від Інсбрука на висоті 900 м. У цьому невеликому зимовому курорті вдало поєднується можливість розміренного сільського життя з міським ритмом Інсбрука. Особливо цікаві гірськолижні тури в Іглс для гірськолижників, які вперше поїхали до Австрії. Тут вони отримають чудову можливість дізнатися практично про всі основні райони катання в Тіролі. Під час гірськолижного відпочинку в Іглс можна придбати лижний абонемент, дійсний на 7 зон катання, де знаходиться в цілому 111 гірськолижних трас.

Висота курорту: 860-3210 м
Зона катання: 575 м - 2677 м
Рівнинна лижня: 200 км трас для бігових лиж
Траси:
- Сині - 100 км.
- Червоні - 195 км.
- Чорні - 30 км.
Пітцталь
Австрія
У гірськолижний курорт Пітцталь варто поїхати з багатьох причин. Саме тут знаходитися найвища точка гірськолижної Австрії - Хінтерер Брунненкогель / Hinterer Brunnenkogel (3440м). До того ж, тут можна побачити величний льодовик Тіролю з його чудовими скі-турінгових маршрутами. У Пітцталь найшвидший залізничний тунельний підйомник в світі.

Гірськолижний курорт Пітцталь - це стовідсоткова гарантія натурального снігу, невеликої кількості туристів і прекрасних доглянутих схилів. У долині Пітцталь три зони катання - Хохцайгер / Hochzeiger (2450 м), Ріффльзее / Rifflsee (2800 м) і льодовик (3440 м), які з'єднані між собою автобусним сполученням (це вже включено в скі-пас).
Хохцайгер - сама сонячна долина в регіоні Пітцталь (1450 2450), яка розташована поблизу населеного пункту Ерзенс. У вашому розпорядженні там будуть 9 підйомників, доглянуті траси загальною протяжністю 45 км і перепадом висот в 1000 м. Всі траси в основному середньої складності, хоча є і чорні траси, а також невелику ділянку для любителів фрістайлу і хаф-пайп для любителів сноуборду. Всі основні траси обладнані сніговими установками. Під час першої зупинки на підйомнику можна буде відвідати невеликий затишний ресторан Танцальм. Звідси починається освітлена вогнями траса для санних спусків (6 км), яка так і вабить гостей Пітцталя провести приємний вечір в горах з санного катанням і традиційної хатиною для відпочинку.
Пітцтальскій льодовик вважається однією з найвищих зон катання в гірськолижній Австрії. Підйом здійснюється швидкісним тунельним фунікулером Пітцекспресс і самим висотним в Австрії фунікулером Пітцпанорамабан, який підніме вас на висоту 3440 м на саму вершину гори Хінтерер Брунненкогель, де вашому погляду відкривається чудовий вид на околиці Пітцталя. Пітцтальскій льодовик - справжній рай для любителів фрістайлу (сноубордистів) через розташованого там фан-парку і хаф-пайпа (90 м). Тут часто проходять тренування гірськолижників-професіоналів зі всієї Європи. Також вас обов'язково порадують відмінні скітурінговие маршрути.

Після катання гостям приємно посидіти в ресторанчиках, кафе або барах, яких тут цілком достатньо. У великій пошані катання на конях і санках. Готелів на курорті небагато, але вони відрізняються високим рівнем обслуговування і комфортом. Басейни, сауни та лазні допоможуть розслабитися і набратися сил для нових підйомів на вершини гір. Більшість магазинів, ресторанчиків і Apres Ski знаходяться в селі Мандарфен. Серед них можна виділити ресторан S'Pfandl, де ви можете скуштувати страви національної тірольської кухні та оцінити великий вибір колекційних вин.
Дискотека і бар Hexenkessl (Котел відьом) отримав свою назву за рахунок оформлення в стилі карнавальних звичаїв в Тіролі. Складається з 2-х частин - дискотеки і бари, в якому вам запропонують спробувати типові тірольські закуски і напої, все домашнього виробництва.

ГРУЗІЯ
Бакуріані
Грузія
Гірськолижний курорт Бакуріані - знаменитий зимовий курорт, розташований в 180 км на захід від Тбілісі на висоті 1800 метрів в Боржомській ущелині, в оточенні могутніх хребтів Кавказу. Місцеве населення називає це місце - «Сонячна долина». З вершин бакуріанська гір беруть початок відомі на весь світ Боржомський джерела. До свердловин і розливних підприємств від селища - всього 30-40 хвилин їзди в ясну погоду.
Гірськолижні тури в Бакуріані проходять в комфортних кліматичних умовах. Зима тут холодна, але не сувора (-6 і -7 градусів) і, як правило, сонячна, снегообільная. Погода, в основному, безвітряна. Висока тривалість сонячних днів - 2100 годин на рік. Середня висота снігового покриву - 64 см.

Бакуріані вважається одним з кращих гірськолижних курортів в Грузії з діючими трасами: Дідвелі, Татра, Митарби, Кохта і 25-метрівка для початківців лижників. Їх загальна довжина становить 18 кілометрів, а висота найбільшого схилу 2700 метрів над рівнем моря. На всіх трасах є непогані кафе, прокат необхідного гірськолижного спорядження та інструктори.

Загальна довжина трас - 5 км
. Максимальна висота підйому - 2 850 м. Для початківців пропонується траса з довжиною бугельного підйомника 300 м, ухил гори 10-12 градусів. Двоступенева траса «Кохта - 1» загальна протяжність 1500м. Верхні, 400 м досить складні і досягають ухилу в 52 градуса. Недосвідченим лижникам краще туди навіть не дивитися, а кататися на так званому «Плато». «Кохта - 2» - так само двоступенева траса загальною протяжністю 3000 м. Круті спуски змінюються комфортними пологими. Кілька трас сертифіковані.
Зараз на курорті очікується відкриття нових підйомників і, відповідно, нових трас.
Гудаурі
Грузія
Гудаурі самий високогірний гірськолижний курорт країни, його верхній підйомник знаходиться на висоті 3000м. Кількість трас становить 22 із загальною довжиною 50 кілометрів різного рівня складності, найдовший спуск - 7 кілометрів. Близько 80% трас підходять для любителів, інші 20% для профі.
Знаходиться курорт в 50-ти кілометрах від Верхнього Ларса (російсько-грузинський кордон) і в 120 кілометрах від Тбілісі. Дістатися до нього досить просто, з Тбілісі приблизно кожні дві години їздять прямі автобуси від станції метро Дідубе.
Гудаурі постійно розширюється і оновлюється, тому тут все відповідно до сучасних вимог і новими технологіями. Він вважається найпопулярнішим і самим молодіжним з усіх гірськолижних курортів Грузії. Тут найбільше розвинена інфраструктура і багато хороших готелів і котеджів.
На території курорту є дитячий садок, де за невелику плату можна залишити свого малюка. Також у багатьох готелях організовані розважальні кімнати і надаються послуги няні.

Тетнулді
Грузія
Знаходиться Тетнулді в 15-ти кілометрах від Местії, де зупиняються на нічліг поки збудується житло поблизу. Дістатися сюди можна від центральної площі Помсти на позашляховиках. Родзинка курорту - його розташування неподалік від знаменитих сванських веж, які натовпами ваблять туристів.
Годерзді
Грузія
Гірськолижних курорт Годерзді знаходиться всього в 100 кілометрах від Батумі, тому він особливо приверне всіх хто знаходиться поруч. Відкрився Годердзі, також як і Тетнулді, в 2016 році і теж перебуває на стадії розвитку.

Тут діє одна канатна дорога з двома станціями. На першу (для любителів) піднімають шестимісні кабінки, на другу (тільки для профі) - крісельний підйомник. Загальна довжина канатки становить 4 кілометри, протяжність трас - 8 кілометрів. За відвідуваності, інфраструктурі і апрески Годердзі ідентичний з двома попередніми курортами.

БОЛГАРІЯ
Банско
Болгарія
Банско - це місто на південному заході Болгарії. З нього зручно добиратися до гори Тодорка, на схилах якої розташовані численні траси для сноубордистів і лижників, в тому числі спуск підвищеної складності Tomba.

Місто стоїть біля підніжжя хребта Пирин, частини однойменного національного парку. В горах, по яких проходять пішохідні стежки, живуть ведмеді і вовки. Одна з найяскравіших пам'яток парку - пік Віхрен (2914 м), що підноситься над великими лісами і дивовижними льодовиковими озерами.

Лижні траси Банско прекрасно обладнані, безпечні і відповідають всім вимогам. Їх протяжність - приблизно 70 км. Сам курорт ділиться на три зони лижного катання: Чалін-Валог, Шилігарніка і Бандерішка Поляна.

Чалін-Валог (1467 м), найменша і низько розташована зона катання, підходить в основному для початківців лижників і навчання. Шилігарніка (1725 м) пропонує довші і різноманітні траси для лижників середнього рівня. Там також розташована одна з найкращих трас в Болгарії довжиною близько 3 км. Зона катання Бандерішка Поляна (1635 м) з просторим схилом підійде гірськолижникам середньої руки і адептам бігових лиж.

Для регіону характерні тушковане і приготоване на пару м'ясо, а також домашні ковбаси. Щоб скуштувати справжньої болгарської кухні, найкраще відправитися в «механу» - місцеву таверну з затишною домашньою обстановкою і таким же меню. Крім традиційних «механ», в місті можна знайти закладу європейської кухні, стейк-хауси, гриль-бари та інші їдальні.

Боровець
Болгарія
Зимовий курорт Боровець для своїх відвідувачів пропонує 18 добре підготовлених гірськолижних трас, протяжністю понад 40 кілометрів, що розкинулися на висоті 2560-1350 м над рівнем моря. Вони оснащені підйомниками і фунікулерами загальною протяжністю 1550 м і розраховані більш ніж на 10000 пасажирів на годину. Трас для бігових лиж - 18 км. Лижні трампліни для стрибків довжиною 75 м і 50 м.

Траси різного ступеня складності підходять для лижників всіх категорій - від початківців до майстрів. Лижна школа - одна з найбільш реномірованних в Європі. Лижний сезон з листопада по травень зі стійким сніговим покривом.

Боровець пропонує своїм гостям провести приємні години в ресторанах, нічних розважальних закладах, барах і дискотеках. Виключне враження залишать у Вас вечора болгарського фольклору. Справжніми святами для гостей курорту є лижні карнавали «Спуск з факелами» (катання в нічний час) і лижні вечори із врученням дипломів, які надовго залишаться у вашій пам'яті. Прихильників спортивних занять чекають боулінг, більярд, настільний теніс, плавальні басейни, сауни, фітнес - центри, спортзали.

Від курорту Боровець до аеропорту Софії - 72 км, Пловдива - 126 км.
Вітоша
Болгарія
Гірськолижний курорт Вітоша знаходиться на території національного природного парку «Алеко», на східній стороні гори Черні-Врих і розташований на висоті 1800 м над рівнем моря. На курорті панує приємна, затишна атмосфера. Найчистіше високогірне повітря, хвойні ліси і прекрасні умови для катання - так можна висловити основну суть тутешнього відпочинку.

Зимовий курорт Вітоша пропонує: шість головних гірськолижних трас загальною протяжністю 29 км, які перебувають на висоті між 2220 м і 1650 м над рівнем моря. Траси для бігових лиж-15 км. Траси канатної дороги загальною протяжністю понад 16000 м розраховані більш ніж на 8000 пасажирів на годину. Дві крісельні канатні дороги і 6 буксирувальних піднімають лижників до підніжжя вершини, а гондоловая канатна дорога спускає за кілька хвилин в передмісті столиці.

Вас чекають приємні вечори в барах, ресторанах, дискотеках. Біля підніжжя Вітоша розташувалися кабачки в національному стилі, де Вас зустрінуть музикою і танцями, а також запропонують смачні страви національної кухні і добірні вина

Від курорту Вітоша до аеропорту Софія - 22 км.
Пампорово
Болгарія
Курорт розташований в 85 км від аеропорту Пловдив і в 260 км на південний схід від Софії. Близькість Пампорово до Егейського моря гарантує відносно м'яку зиму з яскравим сонцем і рясним снігом. Гірськолижні тури в Пампорово припадають на період з грудня до середини квітня, коли лежить стійкий сніговий покрив близько 150-200 см.

Для любителів гірських лиж на курорті підготовлено 8 обладнаних і доглянутих за міжнародними стандартами гірськолижних трас загальною протяжністю понад 17,5 км., Розташованих між відмітками 1926м і 1450м, на схилах піку Снежанка. Обслуговуючі їх канатні дороги загальною протяжністю 10700 м розраховані більш ніж на 8500 пасажирів на годину.

Розваги тут починаються, коли до заходу сонця ще далеко. Любителям активного дозвілля підійдуть - гра в боулінг, більярд, плавання в критому басейні готелю «Перелик», нічні клуби і дискотеки. Чи не будуть розчаровані і ті, хто вважає за краще розслабитися в сауні. А також радимо Вам скуштувати чудові страви місцевої родопської кухні і віддати належне відомим у всьому світі болгарським винам.

ПОЛЬЩА
Закопане
Польща
Очолює топову десятку гірськолижних комплексів - Закопане, що на півдні Польщі. Курорт розпіарений і повністю укомплектований: 49 підйомників, 80 км трас, включаючи 7 чорних, розрахованих на справжніх віртуозів, плюс скі-пас за 87 PLN.

Закопане привертають туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні височить над містом гори Гевонт.
Основна перевага курорту - захищеність від вітрів схилами гір Клімчок і Скричная.

Крім того, в «Шчирк» є магазини, ресторани, нічні клуби і навіть басейни. Вартість скі-пасу - 66 PLN.
У польській кухні переважають «сільські мотиви». Найпоширеніші національні страви - журек (суп на хлібній заквасці), бігос (ну дуже довго тушкована капуста з м'ясом і копченостями), білий борщ і фляки (густа юшка з яловичих рубців). М'ясоїдам варто включити в свій список must-eat качку з яблуками і гусячий рулет, а фанатам річкової риби - судака по-польськи, залитого смачним білим соусом.

Каспрів Верх
Польща
Серед лижників найбільш популярним місцем у районі Закопане - база Каспрів Верх на однойменній горі в Татранському Національному парку, який розташований майже на польсько-словацькому кордоні приблизно в 10 км на південь від знаменитого містечка. Іноді її ще називають «священною горою польського лижного спорту». Висота - 1 987 метрів над рівнем моря.

Дві траси на горі розраховані на досвідчених лижників - на лижних картах вони позначені чорним кольором, один спуск - червоний, а найдовша, майже чотирикілометрова траса, позначена синім кольором (середня складність).
Бялка Татшанська
Польща
Щорічно популярність гірськолижного курорту Бялка Татшанська (Białka Tatrzańska) в Малопольському воєводстві зростає неймовірними темпами. З Кракова до нього краще добиратися по трасі «Закопянка» - при гарній погоді менше сотні кілометрів подолаєте швидко. Якщо відправлятися з Закопане, то до цього курорту можна дістатися за півгодини їзди автомобілем.

Протягом декількох років тут побудували 7 нових підйомників, а довжина маршрутів збільшилася до 15 км, що робить місцевість одним з найбільших гірськолижних курортів в Польщі. Однак власники не зупиняються і продовжують вкладати в розвиток підйомників і нових трас. Тут існує одна з найсучасніших систем засніження, що фактично гарантує можливість катання на лижах і сноубордах протягом всієї зими. Крім цього, в Бялці не забувають і про дрібниці - комфортні кімнати для відпочинку, великий вибір ресторанів і кафе з смакотою місцевої кухні.
Криниця-Здруй
Польща
Завдяки функціонуванню підйомника на вершину гори Явожина, на схилах цієї прекрасної гори, був створений універсальний гірськолижний курорт, який приваблює любителів активного зимового відпочинку не тільки з Польщі, але з різних країн світу?

На Явожині можна знайти все, що найбільше подобається в лижах - велика різноманітність маршрутів (понад 8 км), сучасна інфраструктура та чудові краєвиди. Крім найбільшої бази Jaworzyna Krynicka навколо розташувалося ще кілька. Серед них Криниця Азот, на якій знайдете 10 лижних трас різного рівня складності, комплекс бугельних підйомників, сніговий парк, місце для дітей, а також петлю для лижного бігу. Особливістю лижної станції Криниця Слотвіни є канатна дорога протяжністю 950 метрів і окремі підйомники для дітей. Пропускна можливість - 3000 осіб на годину. Найменшою базою в цій місцевості є Криниця Генрик, яка найбільш підходить для початківців.

Криниця вважається не тільки гірськолижним, а й оздоровчим курортом - ще в XVII столітті тут були відкриті джерела з цілющими мінеральними водами. На додаток навколо чудовий гірський клімат - м'який повітря з великим вмістом озону і ефірних масел хвої. Крім того, власне саме місто також не залишає байдужим - чарівні місця для прогулянок, великий вибір місць для ночівлі, різноманітні ресторани та кафе зробили це місце одним з найулюбленіших для багатьох

Зеленець
Польща
Зеленець - це, перш за все, чудова гірська атмосфера, яку не зустрінете в інших місцях. У зимовий сезон тут все обертається навколо лиж. З навколишніх трас і пансіонатів можна побачити практично тільки гори - немає ніяких рівнин або вогнів великих міст. І тільки заради цієї атмосфери, безумовно, варто сюди приїхати.

Зима триває тут з кінця листопада до середини квітня. Свої послуги лижникам тут пропонують більше 20 підйомників і майже стільки ж кілометрів гірськолижних трас.

Щирк
Польща
Курорт Щирк багато років вважався зимовою столицею Бескид. Після того як в 2014 році курорт було викуплено словацькою фірмою Tatry Mountain Resorts, справи кардинально змінилися. Тепер це чи не найцікавіше місце для лижного спорту в Польщі, яке готове конкурувати з кращими базами Закопане і його околиць.

Чарівні пейзажі гірського ландшафту доповнюються розвиненою інфраструктурою. Загалом Щирк славиться своїми довгими і добре підготовленими маршрутами. Зокрема тут є сама траса в Бескидах, протяжністю понад 4 км. Ще однією перевагою цього курорту є величезна загальна довжина лижних трас (майже 40 км), які розкинулися на схилах навколо цього мальовничого села. Красива природа, високий рівень сервісу і приємна атмосфера змушують лижників повертатися сюди щороку.

Вісла
Польща
Перебуваючи біля витоків головної польської річки, однойменний містечко Вісла не є типовим гірськолижним курортом у багатьох відношеннях. Можливо, тому що тут немає великого центрального спуску. Однак є кілька менших, але досить пристойних комплексів, де кожен знайде щось для себе.

Найвищим у Віслі є Сошув, який має чотиримісні «дивани», бугелі і майже 6 км різноманітних лижних схилів. У свою чергу, найбільш важкі маршрути для вимогливих лижників знаходяться на горі Великий Конус. Крім того, є кілька невеликих сімейних баз, обладнаних крісельного підйомника.

Серед розваг - аквапарк, від якого діти гарантовано будуть в захваті. Всього тут розташувалося близько десятка гірськолижних центрів, в кожному з яких по кілька підйомників різних типів. Більшість трас - сині та червоні, розраховані на середній рівень підготовки.

ФІНЛЯНДІЯ
Леві
Фінляндія
Леві - один з найбільших гірськолижних курортів Фінляндії. Розташований в селі Сіркка навколо гори Леві в комуні Киттиля в західній частині провінції Лаппи в 160 км на північ від Північного полярного кола. Курорт знаходиться в 14 км від найближчого аеропорту Киттиля і в 78 км від найближчої залізничної станції в Коларі. Відстань від Гельсінкі по прямій лінії - 850 км.

Висота гори Леві - 531 м над рівнем моря.

В Леві 48 лижних спусків, з яких 15 освітлених, і 27 підйомників.

Леві - один з двох гірськолижних курортів в Фінляндії, мають гондольну канатну дорогу.
Велика частина лижних спусків підходить для початківців, але є також 4 чорних спуску для експертів. Максимальний перепад висот - 325 м. Найдовший спуск - 2 500 м. Найдовший підйомник - 1 636 м. В Леві є один суперпайп, один хафпайп, один сніговий парк, 10 дитячих спусків і 7 ресторанів, розташованих на спусках.

Лижний сезон в Леві триває приблизно з середини жовтня до початку червня (до кінця квітня - гарантовано).

Вуокатті
Фінляндія
Гірськолижний курорт Вуокатті розташований в Кайнуу. Для катання на лижах і сноуборді є 10,8 км схилів. Також є 7 підйомників, які перевозять гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 152 і 312 метрів.
Вся родина буде насолоджуватися схилами Вуокатті і кататися на лижах по 13 доглянутих схилах. Схили підходять як для початківців, так і для досвідчених лижників. Сноубордистам і лижникам вільного стилю кидає виклик SuperPipe і Schneester's Freestyle Park.

Дитячий будинок Hupila - це відмінне місце для відпочинку всією сім'єю, щоб відпочити і перекусити. Нещодавно відкрився унікальний сервіс Max Snow World. Max Snow World пропонує зимові розваги в будь-який час року від сноуборду до катання на тюбінги. Оренда гірськолижного обладнання Вуокатті розташована на північній і західній підстанціях. Викладачі лижної школи Вуокатті направляють і вдосконалюють навички катання на ковзанах. Лижна школа також спеціалізується на управлінні прикладними гірськими лижами.

Ресторани а-ля Катті, Pirtti, Hesburger і Kuppila Ripa подбають про те, що б вгамувати ваш голод і спрагу після дня, проведеного на схилах.

Химос
Фінляндія
Гірськолижний курорт Химос розташований в Центральній Фінляндії (Західна Фінляндія (Лянсі-Суомі)). Для катання на лижах і сноуборді є 12,1 км схилів. Також є 14 підйомників, які перевозять гостей. Зона зимових видів спорту розташована між відмітками 84 і 235 метрів. На гірськолижному курорті Химос найрізноманітніші, найбільші і довгі схили в Південній і Центральній Фінляндії!

У вашому розпорядженні є 21 схил і 14 підйомників, якого дозволять вам кататися на лижах і не стояти в черзі на них. Химос складається з двох схилових зон, які з'єднані між собою маршрутами, які швидко доставлять вас з однієї області в іншу. Всі схили в Химосе висвітлені, що дозволяє кататися на лижах і вечорами.

Атмосфера дуже красива, так як світло відбивається на білих схилах і зимовому ландшафті. У Химосе є чотири підйомника для початківців безкоштовні. І що найприємніше, діти до семи років, які носять шолом, можуть безкоштовно їздити на всіх схилах, якщо їх супроводжує дорослий.

Саариселькя
Фінляндія
Гірськолижний курорт Сааріселькя знаходиться в Лапландії (Північна Фінляндія). Для катання на лижах і сноуборді є 7 км схилів. Також є 5 підйомників, які перевозять гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 257 і 437 метрів. Гірськолижний курорт Сааріселькя розташований у фінській частині Лапландії.

Він має 15 трас всіх рівнів складності. Якщо вам пощастить, ви можете навіть побачити вражаюче північне сяйво в лижний день тут.
Траси розкидані по двом горам Кауніспяя і Ісаккіпяя і відкриті з листопада по травень. Половина трас також може бути освітлена вночі. П'ять підйомників, включаючи крісельний підйомник, піднімають зимових спортсменів на гору. Найдовший схил - 2000 метрів. Крім того, складний схил сертифікований для гонок FIS.

Крім бістро і прокату лиж, є також фрістайл-парк, лижна траса і схил для катання на санях.

Уккохалла
Фінляндія
Гірськолижний курорт Уккохалла знаходиться в Кайнуу (Східна Фінляндія (Похойсая Іта-Суомі)). Для катання на лижах і сноуборді є 13,1 км схилів. Також є 5 підйомників, які перевозять гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 213 і 348 метрів. Фінський гірськолижний курорт Уккохалла має прямий доступ до 15 трасах, які обслуговує в цілому 5 підйомниками.

Сніговий покрив в цілому надійний через скандинавського клімату. Найпопулярніша лижна траса гірськолижного курорту Уккохалла - це кругова траса Туоміваара, яка пропонує захоплюючі краєвиди з пагорба Піені Туоміваара, а також хороші місця для відпочинку після активного катання на лижах. Цей красивий круговий маршрут проходить навколо пагорба Піені Туоміваара. Лижня проходить по болотах, старим лісам і красивим невеликим річкових берегах. По дорозі ви можете побачити незайману природу з листяними деревами, птахами і бородами, що висять на гілках дерев, що говорить про те, що в повітрі немає забруднення. Уздовж траси є два місця відпочинку: навіс Paskokoski і лижне кафе Vorlokki. На трасі є кілька підйомів і спусків, але в основному тут плавні і легкі траси.

Траси добре підходять для одноденних поїздок і також підходить для початківців і сімей. Траса широка і може кататися в обох напрямках. Гірськолижна траса Туоміваара пов'язана з мережею гірськолижних трас Уккохалла.

СЛОВАЧЧИНА
Татри
Словаччина
Гірськолижні зони Словаччини розташовані у Високих, Західних і Низьких Татрах. Татри заслужено вважаються одним з небагатьох абсолютно екологічно чистих куточків Європи.

Високі Татри вважаються найкращим регіоном Словаччини з чудово розвиненою інфраструктурою. Найвідоміші курортні центри - Подбанске, Штребське-Плесо, Смоковець і Татранська Ломніца - об'єднує Татранська залізниця.
Найближчий до гірськолижних курортів аеропорт і залізнична станція знаходяться в Попраді.

Низькі Татри знаходяться в центральній частині Словаччини, між живописними долинами Вага і Грона. Найвищі піки - Дамбер (2045 м) і Хопок (2024 м). Низькі Татри майже повністю є національним парком. Незважаючи на менші висоти, тут часто буває більше снігу, ніж у Високих Татрах. Це пояснюється в основному північною орієнтацією схилів. Лижний сезон тут триває з грудня по квітень.

Високі Татри - одна з головних природних пам'яток Словаччини. Найвищий в Словаччині пік - Герлаховський Штіта (2655 м). Також, Високих Татрах знаходиться безліч водоспадів, найбільш відомими з яких є водоспади Студеного потоку, чиї каскади особливо красиві навесні, під час танення снігу; льодовикових озер, найглибше з них - Вельке Гінцово Плесо (53 м), і багатої флори і фауни. У Високих Татрах знаходиться національний парк з більш ніж 300 вершинами і гірськими озерами. 26 піків піднімаються на висоту 2 500 м над рівнем моря. З курортів Високих Татр найбільш відомі Штрбське Плесо (найбільш високогірний курорт Словаччини), Татранська Ломніца (кращий вибір трас), Семаківці і Подбанске (невеликі і недорогі курорти). Високі Татри відмінно підходять для спокійного сімейного відпочинку з дітьми.

Татранська Ломниця
Словаччина
Гірськолижний курорт Татранська Ломниця розташований в прешівська краї (Словаччина). Для катання на лижах і сноуборді є 11,8 км трас і 0,4 км лижних трас. Також є 8 підйомників для перевезення гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 888 і 2190 м.
Гірськолижний курорт Татранська Ломніца розташований у Високих Татрах і пропонує гарні схили і найсучасніші підйомники. Це найвищий гірськолижний курорт в Словаччині, який включає в себе схил довжиною 6,5 км від 2196 м до бази в Татранській Ломниці.
Сім'ї, діти і початківці будуть відчувати себе як вдома в Максіленде і на легких схилах. Ломницький Штіт - друга за висотою гора в Словаччині (2634 м). Від гірськолижного курорту піднімається канатна дорога, але немає ніяких схилів, провідних вниз від Ломніцкого Штіта.

Доновали
Словаччина
Гірськолижний курорт Доновали (Парк Сноу) розташований в регіоні Банська Бистриця (Словаччина). Для катання на лижах і сноуборді є 11 км схилів. Також є 16 підйомників для перевезення гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 914 і 1 361 м.

Сноу парк Доновали - на подив дуже гарний! Чудові схили, відмінні снігові умови і високий рівень обслуговування задовольнить ваші вимоги. Задоволення від катання на лижах забезпечено в цілому 11 км трас, які також мають можливість робити сніг. Як щодо захоплюючого сеансу нічного катання на лижах або парапланеризму? Не пропустіть прекрасний вид на снігову гору з висоти пташиного польоту. Riders Park приваблює любителів фрірайду, фрістайлу. Безліччю рейок, трамплінів і елементів перешкод, які дадуть всім фанатам незабутні емоції.

Штрбське Плесо
Словаччина
Гірськолижний курорт Штрбське Плесо розташований в прешівська краї (Словаччина). Для катання на лижах і сноуборді є 8,3 км трас і 0,7 км лижних трас. Також є 7 підйомників для перевезення гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами тисячі триста сімдесят шість і 1840 метрів.

Штрбське Плесо - найвища село в Високих Татрах. Під Предне Солиско висотою 2093 м підйомники і схили спускаються з висоти 1840 м. Лижники і сноубордисти знайдуть тут легкі і середні схили. Район, навколишній озеро Чірмер біля Штрбське Плесо, також дуже популярний серед лижників. Схили в Штрбське Плесо є в основному середніми за рівнем. Легкі схили знаходяться біля бази. Схили в верхній частині ведуть через вільний ландшафт і в нижній частині через лісові галявини до базової станції. Тут немає складних схилів.

Ружомберок Скіпарк
Словаччина
Гірськолижний курорт Ружомберок Скіпарк розташований в Жилінський край (Словаччина). Для катання на лижах і сноуборді є 12 км схилів. Також є 9 підйомників для перевезення гостей. Зона зимових видів спорту розташована між висотами 545 і 1209 метрів. Один з найбільших гірськолижних курортів Словаччини і з рідкісною сучасної восьмимісний гондолою і чотиримісним підйомником.

Курорт має велику кількість середніх трас і ділянок для катання зі схилів в Ружомбероці. Схили GS, Super GS і Slalom були сертифіковані FIS в 1977 році. Курорт також інвестував у виробництво снігу і систему управління квитками Ski Data ще в 1997 році, ставши одним з провідних центрів зимових видів спорту в Словаччині.

Словацька гірськолижний курорт Ружомберок Скіпарк має прямий доступ до 9 зазначених трас, які обслуговує в цілому 9 підйомниками.

ФРАНЦІЯ
Куршевель
Франція
Куршевель знаходиться в самому серці Les Trois Vallees ( «Трьох долин») - найбільшої гірськолижної зони в світі. Куршевель складається з 5 курортних містечок, розташованих на різній висоті: Сан Бон (1100 м), традиційний сільський Ла Пра (1300 м), затишний Куршевель-1550 лісової Куршевель-1650 і самий шикарний курорт Франції і один з найпрестижніших курортів світу Куршевель -1850.

Загальна протяжність трас Куршевеля: 150 км.
Загальна протяжність трас «Трьох Долин»: 600 км, з них: чорні - 150 км, червоні - 250 км, сині - 200 км.
Загальна кількість підйомників «Трьох Долин»: 198, з них: бугельні - 88, крісельні - 68, малогабаритні кабіни - 39, великогабаритні кабіни - 2, фунікулери - 1.
Загальна протяжність трас для бігових лиж «Трьох Долин» - 132 км.
Перепад висот в «Трьох Долина»: 3300-1300 м.

На курорті відкриті 7 гірськолижних шкіл (в основному в Куршевелі-1850), в яких працюють понад 700 досвідчених інструкторів. Рекомендуємо бронювати послуги інструкторів, особливо російськомовних, заздалегідь.
Сноуборд-парк розташований в Куршевелі-1850 під підйомником Plantrey.
Санна траса (2 км) між Куршевелем-1850 і Куршевель-1550.
Критий каток, боулінг, фітнес-центр в центрі Forum (Куршевель-1850).

Куршевель славиться не тільки лижами, але також своїми спектаклями і святковими вечорами: протягом сезону щотижня вистави, концерти і традиційні свята слідують одні за іншими на свіжому повітрі або в різних барах, ресторанах, дискотеках або музичних кафе.

Валь д`Ізер
Франція
Гірськолижний курорт Валь-д'Ізер (1850 м) входить в структуру гірськолижного стадіону, що об'єднує траси спусків в Валь д `Ізер і в Тіні, і розташованого на лижному просторі« Кіллі »(одне з найбільших снігових просторів Європи, назване по імені легендарного олімпійського чемпіона). Зимові курорти Валь д `Ізер і Тінь розташовані по сусідству з різних сторін гірського хребта.

Висота курорту: 1850 м.
Зона катання: 1850м. - 3650м.
Протяжність трас: всього - 150 км.

Гірськолижний відпочинок в Валь-д'Ізер (1850 м) - це відпочинок на декількох тисячах гектарів розмічених гірськолижних трас (всього 73 траси) і 10 тисячах гектарів цілини на висоті від 1550 до 3500 м. Жоден курорт не пропонує такої свободи пересування і різноманіття спусків: для любителів екстремального катання - захоплюючі дух скельні бастіони Галісії і Гранд-Аігуілле-Роусс, а для початківців - класичні маршрути Маделеіне в лісах Сантонс і Валлон. Скала Бельвард зі швидкісним спуском Бернара Руссі (висота 2809 м, перепад висот 972 м, довжина 2905 м, середній кут нахилу 35 градусів, максимальний кут ухилу 63 градуси) остаточно переконає вас у тому, що Валь-д'Ізер - це те, про що можна тільки мріяти.

Для тих, кому пощастить потрапити в гірськолижний тур в Валь-д `Ізер необхідно мати на увазі, тут найкраща у Франції школа навчання катанню на гірських лижах і сноуборді, а також кращі інструктори з катання поза трасами.

Ле Дез Альп
Франція
Гірськолижний курорт Ле Дез Альп - ще один великий гірськолижний курорт, розташований біля підніжжя льодовика, завдяки якому на курорті можна кататися і влітку: на льодовику Мон-де-Лан підготовлено 11 км трас. Через верхній хребет льодовика можна перебратися в Ла Грав (La Grave) - найвідоміший район катання для екстремальних лижників.

Сталого розвитку гірських лиж на курорті Ле Дез Альп сприяє значна висота станції над рівнем моря (1650 м) і наявність 70 снігових гармат, що дає можливість кожному туристу під час гірськолижного відпочинку в спуститися на лижах безпосередньо до дверей свого готелю.

Висота курорту: 1650м.
Зона катання: 1270м - 3842м.
Протяжність трас: всього - 200 км.

Зимовий відпочинок в Ле Дез Альп, крім цікавого катання, насичений безліччю інших розваг і додатковими можливостями для активного проведення часу після лиж. Незабутньою пам'яткою курорту є крижаний грот на висоті 3400 м.
Гірськолижні тури в Ле Дез Альп будуть цікаві і професіоналам і новачкам, а снігове покриття не підведе вас в будь-який час зимового сезону. З початку грудня до початку травня 200 км лижних трас і 57 підйомників забезпечують катання лижників всіх категорій.

Межев
Франція
Гірськолижний курорт Межев по праву вважається самим елегантним і вишуканим гірським курортом Франції. Це один з найстаріших курортів Французьких Альп, і недавно по праву увійшов в клуб привілейованих гірськолижних курортів «The Best of the Alps». Розташований в 70 км від аеропорту Женева і в декількох км від сусіднього Шамоні.
У курортному містечку збережена атмосфера альпійського села, по центральній вулиці заборонено їздити машинам і кататися можна тільки на кінних екіпажах, тому відпочивати в Межеві особливо приємно. Зимовий курорт Межев надає до послуг гірськолижників близько 125 км трас і 78 підйомників. Свій гірськолижний відпочинок в Межев можна спланувати відразу на трьох масивах, складових лижну зону Евазьон (Evasion): Рошбрюна-Кот 2000 (Rochebrune-Cote 2000), Мон-д`Арбуа (Mont d`Arbois), Ле-Жайе (Le Jaillet) .

Рошбрюна-Кот пов'язаний з центром Межева підвісною канатною дорогою з кабінками, а з масивом Мон-д`Арбуа - маятникової дорогою. На відстані менш одного кілометра, сполучений з Рошбрюна автобусом для лижників, знаходиться масив Ле Жай. Ле Жай тягнеться на південний захід по масиву Крістомет, відомому як місце лижних прогулянок і катання поза трасами.

Висота курорту: 1113 м.
Зона катання: 1050 м - 2350 м.
Протяжність трас: всього - 300 км - 70 км для бігових лиж.

Для професіоналів: найкрутіші і складні спуски пропонують райони Мон-Жолі (Mont Joly) і Мон-Жу (Mont Joux), чорні і червоні спуски є в Рошбрюна - Кот 2000 (Cote 2000), але вони не дуже довгі.
Для середнього рівня: підійдуть траси в Мон-д'Арбуа (Mont d`Arbois), також цікаві схили, які обслуговуються підйомником Гран-Ворассе (Grand Vorasse); траси складніше - в районах Комблу (Combloux) і Ле - Жейе (Jaillet).
Для початківців: Межев ідеально підходить для лижників цього рівня. Траси є як внизу поруч з містечком, так і нагорі в усіх трьох районах, але підйомником пов'язані тільки два з них - Рошебрюн (Rochebrune) і Мон-д`Арбуа (Mont d`Arbois). До Ле-Жейе (Le Jaillet) дістатися можна тільки наземним транспортом. Новачки можуть безпечно спускатися по нескладним синім і зеленим трасах.

До зони катання «Евазьон Монблан» входять наступні гірськолижні райони: Комблу, Ле Конт - Монжуа, Межев, Сент Жерве-Монблан. Вони охоплюють 450 км трас, серед яких для починаючих лижників - 30 зелених і 52 синіх траси, для професіоналів - 80 червоних трас, і для експертів і досвідчених лижників - 33 чорних траси.

Морзін
Франція
Гірськолижний курорт Морзін - найбільш популярний серед курортів найбільшого в Європі єдиного снігового простору, що носить поетичне назва Порт дю Солей ( «Ворота до сонця»). Це величезна територія, що знаходиться на південь від східного краю озера Леман, що складається з долин, хребтів і вершин, пов'язана мережею канатних і автомобільних доріг. Це дозволяє отримати легкий і швидкий доступ до півтора десяткам французьких і швейцарських гірських курортів.

Гірськолижний відпочинок в Морзіне - це потрапляння туристів в неповторну атмосферу чарівного містечка, невисокі будівлі якого побудовані в стилі шале, що надає курорту шарм альпійського села. Демократична атмосфера, недорогі ціни на проживання, розвинена інфраструктура, спеціальні умови для груп залучають в гірськолижні тури в Морзін туристів з усього світу. Гірськолижний курорт Морзін популярний серед всіх категорій лижників, відомий він і своєю особливою увагою до організації сімейного відпочинку - для дітей тут створені всі умови для навчання.

Висота курорту: 1000 м.
Зона катання: 1000 м - 2460 м.
Протяжність трас: всього - 50 км.

Для професіоналів: в Морзіне є досить крутий спуск Пуант-де-Ніон (Pointe de Nyon, 2019 м), але в Аворіа розташовані більш цікаві для професіоналів траси, в тому числі спуск чемпіонату світу. Сектор Шатель (Chatel) має прекрасні схили для катання поза трасами.

Для середнього рівня: район Порт-дю-Солей (Port du Soleil) пропонує великий вибір для недостатньо досвідчених лижників. В основному траси проходять через мальовничий ліс; варто спробувати схили Шампері (Champery), район Ліндер (Linderets). Майже вся область катання в вашому розпорядженні.

Для початківців: як правило, на ці курорти їдуть переважно лижники середнього рівня і майстри, а й для початківців є, де встати на лижі - для них прокладені просторі і зручно пов'язані траси, добре оброблювані сніговими гарматами.

Тінь
Франція
Гірськолижний курорт Тінь входить в структуру гірськолижного стадіону, що об'єднує траси спусків в Валь д `Ізер і в Тіні, і розташованого на лижному просторі« Кіллі »(одне з найбільших снігових просторів Європи, назване по імені легендарного олімпійського чемпіона). Зимові курорти Тінь і Валь д `Ізер розташовані по сусідству з різних сторін гірського хребта.

Тінь (2100 м) складається з трьох станцій: Тінь-ле-Лак, Тінь-лаваш (розташовані поруч), а також Тінь-Валь-Кларі (знаходиться в 2 км від перших двох в долині над озером). Ваш гірськолижний відпочинок в Тіні матиме переваги перед відпочинком в Валь-д`озере, т.к Тінь розташований помітно вище, має зручний доступом до витягів і льодовику Гранд-Мот, оснащений більш сучасними підйомниками і, крім того, тут знаходиться найпопулярніша у сноубордистів зона катання.

Заняття гірськими лижами в Тіні гарантовано круглий рік і на думку знавців, літні гірськолижні тури в Тінь - найкращі й цікаві у Франції.

Висота курорту: 1850, 2100 м.
Зона катання: 1850 - 3650 м.
Протяжність трас: всього - 150 км.

На курорті великі пішохідні зони, безкоштовний автобус забезпечує пересування між селами до півночі. Щоб обійти всі бари (60), буде потрібно немало часу. Ресторанів (78) та інших розваг теж вистачає: 3 дискотеки, 2 кінотеатри, концертний зал, бридж-клуб. Популярний ресторан з великою відкритою площадкою у фунікулера Гран Мотт, звідки відкриваються види на навколишні гори. Тінь не особливо гучний вночі і більш пристосований для тих, хто береже свої сили для катання на лижах.

Шамоні
Франція
Гірськолижний курорт Шамоні - один з найпопулярніших гірськолижних курортів в Європі, входить до складу престижної організації «The Best of the Alps». Долина Шамоні розташована біля підніжжя льодовиків Монблану (4807 м) і простягнулася на 16 км від селища Лез Уш до містечка Аржантьер. У самому її центрі розташоване місто Шамоні - центр туристичної активності.

Долина Шамоні, що простягнулася на 16 км, оточена чудовими схилами, які гарантують ідеальний сніг в будь-який час зимового сезону, розташована на перехресті кордонів Франції, Італії та Швейцарії. Хоча зимовий курорт Шамоні розташований на висоті 1000 м над рівнем моря, 90% всіх лижних трас знаходиться вище 2000 м, тому сніг є завжди. Для туристів, які прямують на гірськолижні відпочинок в Шамоні, в долині є понад 3000 га спеціально підготовлених гірськолижних схилів, понад 140 км трас на будь-який смак - і для початківців і для хороших лижників. Тут знаходиться один з найбільш протяжних спусків в Альпах - легендарна Біла Долина, більше 20 км завдовжки.

Висота курорту: 1035м.
Зона катання: 1035 - 3842 м
Протяжність трас: всього - 152 км - 42 км для бігових лиж.

Для професіоналів: в Шамоні знаходяться, мабуть, найважчі і небезпечні чорні траси - спуски під фунікулером Гран-Монте (Grands Montets), траси Пуант-де-Вю (Pointe de Vue) і Пілон (Pylones). Знаменитий 24-кілометровий спуск Вале-Бланш (Vallee Blanche) не рекомендується долати без супроводжуючого - він проходить по небезпечних ділянках льодовика і маркований як катання поза трасами. Деякі червоні траси в районі Ле-Колод занижені, вони вузькі, з крутими поворотами і місцями горбисті.

Для середнього рівня: чудові нескладні лісисті спуски в районах Ле-Тур (Le Tour) і Лез-Уш (Les Houches) - червоні і сині траси. Якщо вам це здасться замало, то можна скористатися загальним скі-пасом Шамоні-Курмайор і перевалити через Aiguille du Midi до Італії.

Для початківців: по початку новачків засмутить роз'єднаність зон катання і пов'язані з цим труднощі, але це почуття піде відразу ж, як тільки ви встанете на лижі, так як райони катання для початківців практично ізольовані від інших схилів і вам не будуть заважати летять на шаленій швидкості професіонали. Для першого разу скористайтеся трасами Ла-Вормен (La Vormaine), Ле-Шозале (Les Chosalets), Ле-Планар (Les Planards) і Ле-Савой (Le Savoy).

УКРАЇНА
Буковель
Україна
Буковель - найбільший гірськолижний курорт України, частина якого належить державі. Розташований недалеко від села Поляниця в Івано-Франківській області, біля підніжжя гори Буковель, на висоті 920 метрів над рівнем моря. Сезон триває з кінця листопада до середини / кінця квітня.

Буковель розташований на п'яти горах: Довга (1372 м), Буковель (1127 м), Бульчиньоха (1455 м), Бабин Погар (1180 м), Чорна Клева (+1241 м) пропонуючи в цілому 60 км трас (сині, червоні та чорні ). На всіх трасах є снігові гармати, кілька трас обладнані стаціонарним освітленням.

Буковель спочатку був спроектований як лижний курорт (наявність ядра з одно-двоповерхових готелів, стоянок для авто, точок громадського харчування). Від цього ядра по схилах постійно будуються нові підйомники і траси. З 2008 року Буковель почав розвиватися як лікувальний і бальнеологічний центр завдяки наявності власних джерел мінеральних вод). Зараз на курорті діє центр, який обладнаний сучасним діагностичним і медичним обладнанням. Він спеціалізується на допомозі людям з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і сечовивідних шляхів.

На території курорту розташований безкоштовний бювет, в якому подається природна мінеральна вода, корисні властивості якої підтверджені Одеським інституту бальнеології та курортології. Вода пройшла перевірку і сертифікацію. Крім того, курорт відомий своїми буковельського чанами, які функціонують на основі мінеральної води та фіто відварів.

Драгобрат
Україна
Урочище Драгобрат - місце відоме всім шанувальникам гірськолижного відпочинку. Драгобрат - це самі високогірні гірськолижні траси України, це наявність стабільного сніжного покриву з листопада по травень, чому сприяє подковообразне розташування гір.

Гірськолижні тури на Драгобрат цікаві лижникам з будь-яким рівнем кваліфікації, тут для них є траси всіх рівнів складності - починаючи від навчальних і закінчуючи екстремальними трасами для професіоналів. Траси підготовлені ратраками. Ну і звичайно, гірськолижний курорт Драгобрат - рай для сноубордистів - цілина і багато снігу, а кількість трас обмежується тільки Вашими бажаннями. Розміщення можливе безпосередньо на курорті недалеко від підйомників, в самому високогірному гірськолижному готелі України- «Драгобраті» або в численних приватних віллах і котеджах.

На самому схилі, поряд з сучасним готелем і двома котеджами, знаходяться два ресторани, фінська сауна, відкрите кафе «Курятня» та інші заклади, які допоможуть Вам відпочити після катання. У ресторані Вам на вибір запропонують різноманітні національні та європейські страви. А ввечері, за стаканчиком гарячого вина відвідувачі можуть отримати весь спектр задоволення: від співу на караоке до більярду.

Висота курорту - 1400м
Перепад висот 1400 - 1703м

Плай
Україна
Гірськолижний курорт «Плай» знаходиться в Сколівському районі, Львівської області, біля села Плав'є. Комплекс працює з 2007 року, весь час активно розвивається. «Плай» надає всі необхідні послуги для незабутнього курорту на будь-який смак. Духовно ви зможете відпочити відвідавши храм Св.Архістратіга Михайла, культурний відпочинок ви знайдете в музеї Бойківській та Гуцульської культури, занурившись в історію Закарпаття.

Курорт також відомий своєю фермою з екологічно чистими продуктами, так що у вас є можливість отримати насолоду від стравами зі смаком Карпат від українських майстрів кулінарного мистецтва. Щоб допомогти Вам відпочити по-спортивному, на території курорту знаходяться лижні школи, а також огороджена зона катання для дітей.

В арсеналі «Плай» - 6 гірськолижних трас, від пологих до екстремальних, встановлені сучасні 4-х місцеві крісельні підйомники. Крім цього курорт оснащений системою штучного засніження. Крім цього на території комплексу знаходиться кілька готелів, кафе, ресторанів, СПА-центр.

Висота курорту - 1200м
Перепад висот - 260м

Славське
Україна
Гірськолижний курорт Славське знаходиться в серці українських Карпат. На цьому курорті можна відчути енергію гір, свіжість морозного повітря. До списку переваг зимового курорту Славське можна віднести і його зручне розташування. Від Львова всього 120 км, майже на трасі Київ-Чоп. Крім цього через Славсько проходять всі ж / д поїзда Ужгородського напрямку.

А якщо до цього додати велику кількість гірських схилів, з безліччю трас для будь-якого рівня майстерності, пристосованих для катання на гірських лижах, то сміливо можна сказати: курорт Славське - один з найбільших центрів зимового гірськолижного спорту та відпочинку в Україні. Для гірськолижного відпочинку використовуються гори Тростян (1232м), Погар (857м), Менчул, Політехнік (173м) і Високий Верх (1242м).

На схилах гірськолижного курорту Славське розвинена широка інфраструктура різних послуг. При бажанні можна скористатися послугами кваліфікованих інструкторів гірськолижного спорту.

Замовити Гірськолижний тур
Ми працюємо згідно з Політикою конфіденційності.
Готові вибирати!
Ми раді Вам допомогти!